new york autoshow

New York Auto Show 2021 tühistati taas ametlikult Covid-19 tõttu

New York Auto Show 2021 toimumine on ametlikult tühistatud. Ürituseni, mis pidi olema 2021. aasta teine ​​аutonäitus, on jäänud vaid paar nädalat, kuid uued piirangud New Yorgis, Covid-19 Delta tüve leviku kasv ja «tugevdatud meetmed, mille riik ja kohalikud võimud selle leviku peatamiseks hiljuti välja kuulutasid», tühistasid selle lõplikult.

«Oleme autotööstusele ülimalt tänulikud nende tohutu vastukaja ja pühendumise eest osalemisele augusti autonäitusel New York Auto Show,» öeldakse korraldajate ametlikus avalduses,  «ja eriti aktiivse osavõtu eest uuel EV Test Festil, kus terve korrus on pühendatud elektriautodele ja nende testimiseks on neli siserada.»

See on hilinenud lõpp sõule, mis oleks pidanud olema särav ja sisutihe. Kaks suurimat debütanti, kellest me juba teadsime, pidid olema uus Nissan Z ja uue põlvkonna Subaru WRX. Nüüd, kui sõud enam ei ole, on oodata, et neid uusi mudeleid näidatakse virtuaalselt, nagu see oli viimased poolteis aastat.

New York Auto Show tühistamine paneb meid mõtlema teistelegi 2021. aastasse kavandatud autonäitustest. Müncheni autonäitus peaks toimuma septembri alguses. Motor Bella (Detroit Auto Show alternatiivne üritus) peaks samuti aset leidma septembris. LA Auto Show on aga praegu kavandatud toimuma novembri keskpaigast lõpuni.

Tänasel päeval on ainus traditsiooniline Ameerika autonäitus, mis toimus nii 2020. kui ka 2021. aastal, Chicago Auto Show. See jõudis toimuda enne, kui maailm 2020. aastal lukku pandi ja veel kord 2021. aastal, kui saabus pandeemia leviku suvine langus. Nüüd, kui Delta tüvi  põhjustab taas nakatunute arvu tõusu, oleme teadmatuses suurte autonäituste tuleviku suhtes, kuhu koguneb ühte kohta suur hulk rahvast. Jälgige lähinädalate ja -kuude uudiseid.